Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimini, insank hakkı olarak benimseyen firmamız, doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak koruyan Toptan Tekerlekli Sandalye , kurulduğu günden bu yana “insan” ve “insana saygı” temellerine dayanan yönetim anlayışı ile Bendensel Engelli Ürünlerin satışı, tanıtımı, pazarlaması, ürün geliştirmesi ve yerli ürettimi ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Türkiyede satışa sunulan ve uygun olan tüm marka ve ürünleri tek bir çatı altında uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile sunan Toptan Tekerlekli Sandalye tüm ekibimizden satış pazarlama hizmet süreçlerimize kadar olan gher adımda vizyonel bakış ile sektörel değerler sağlamaktır.

 

Küçük farklar büyük sonuçlar doğurur ilkesi ile, üstlendiği tüm görevlerde farklılık yaratarak kalıcı izler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmakdır.
 
Medikal sektöründe geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün fırsatları sunmaya devam edeceğiz.
Türkiye ve İstanbul çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği ile geliştirdiğimiz projelerimizi başta Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere önemli mihenk taşı yerli üretim ürünlerini yapmak ve dünya pazarlarına sunma hedefi, bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.
whatsapp