Misyonumuz

Kurulduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimizin beklentilerini kaliteli ürün ve istikrarlı, disiplinli çalışma anlayışımızı, müşteri odaklı çalışma stratejilerimiz ile bütünleştirerek, tüm bu değerlerimizi en iyi şekilde yönetmektir.

 
Mutlak Müşteri Memnuniyetini, müşteri hizmet kalitemizi, güvenilir firma duruşumuzu, empatik düşünce sahibi ve bilgili uzman satış kadromuz, her zaman kaliteli ürünü en uygun fiyat garantisi ile birlikte sunmaktadır. Bu hizmetlerimizi anlaşmalı olduğumuz banka kartlarına 9 aya varan taksit fırsatları ile birlikte sunuyor ve üstelik Türkiyenin her yerine ücretsiz kargo ile hizmet vermekteyiz.
 
Yüzlerce Marka, binlerce çeşit Ürünü tek bir çatı altında, uzman satış temsilcilerimizin yardımı ile deneyimleme ve görme imkanına sahipsiniz. Türkiye standartlarına uyan en üst kalite ürünlerimizin TSE ve CE belgeleri ile garanti belgeleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra müşteri temsilcilerimize 7 gün  24 saat ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden incelediğiniz ürünleri yurt içi ve yurt dışı olmak üzere dilediğiniz yere gönderebiliyoruz.
 
Türkiye ve Dünya için sağlanacak fayda açısından, Sosyal Sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasına Toptan Tekerlekli Sandalye firmasıolarak tüm yüreğimiz ile inanmaktayız. Saygının ve karşılıklı güvenin hakim olduğu çalışan personelimiz ile İstanbulun Beylikdüzü ve Kadıköy ilçelerinde Türkiye’nin en büyük iki showroomuna sahibiz. Satışını gerçekleştirdiğimiz markalar dışında Toptan Tekerlekli Sandalye firması olarak da yerli üretimde de boy göstermekteyiz. Bu minvalde; Hava alanları, onlarca hasatene, belediye ve vakıflar başta olmak üzere yurt içi ve dışı için de binlerce özel ürünler üretmekteyiz.

 

whatsapp